Hakkımızda

ÇİKOLATA AŞKINA…

Herşey bir hayalle başladı…

2017 yılında temeli atılan, adı kurucularının baş harflerinden esinlenerek oluşturulan Rayess Çikolata, eşsiz lezzetinin yanında patentli yaprak formuyla Türkiye’de bir ilk oldu.

Dünyaca ünlü belçika çikolatasını hedef alarak ilerleyen, gerçek kakao yağından üretilen Rayess Çikolata, kısa zamanda çikolata severlerin tercih ettiği marka halini aldı.

Kuruluşundan bu yana kaliteli ve lezzetli hizmet ilkesiyle ilerleyen Rayess Çikolata, standartların dışında hediyelik ürünler sunmak için tasarımcılarıyla sürekli çalışmakta, çikolatanın patentli Rayess yaprak formunu koruyarak farklı ambalajlar ve tasarımları bu mutluluğu paylaşmak üzere sizlere sunmaktadır.

Sadece bir çikolata değil…

Sevdiklerinize, yakınlarınıza ve ailenize güvenle ikram edebilmeniz için ürünlerin içerikleri özenle seçiliyor ve raf ömrü uzatıcı maddeler kullanılmadan çikolata severlere en taze haliyle sunuluyor.

Rayess Çikolataları usta eller tarafından hazırlanarak tane fındık, fıstık ve meyve parçaları ile lezzetlendiriliyor.

Özel formülünü hiçbir yerde bulamayacağınız bu lezzeti size farklı biçimlerde ve özel olarak sunmak için çaba sarf eden Rayess Çikolata, en sağlıklı çikolata olma iddiasıyla, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

HEDİYELİK ÇİKOLATA

KAHVE YANI ÇİKOLATA

TABLET ÇİKOLATA

KURUMSAL ÜRETİM ÇİKOLATA

DRAJELER

KOLONYALAR

Aşkla Sizin için Çalışıyoruz…

Doğa Dostu Üretim…

Türkiye’den Tüm Dünya’ya…